ART / Misc. paintings / Fotografisk bild 15781045
nr 1578 1045
Ralf Turander
(f. 1943), Sverige
Ralf Turander (b. 1943), Sweden. Antika böcker ur serien 'Ex Libris'. Signed, numbered AP 1/3, dated 2005. Fotografisk bild, 57, 5x87, 5 cm, monterad på skiva 70x100 cm, unframed, fäste för upphängning. Skänkt av fotografen,
Antika böcker ur serien "Ex Libris". Signerad, numrerad AP 1/3, daterad 2005. Fotografisk bild, 57,5x87,5 cm, monterad på skiva 70x100 cm, oramad, fäste för upphängning. Skänkt av fotografen
Ralf Turander, Swedish fotograf born 1943 in Kumla.
15000
SEK 4000
Monday November 13 2023
at 16:45:00
10/11 12:22:12
Nov 13
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Read more about Specialauktion för Stadsbrudskåren